خانه  |  خدمات آماری  |  مشاوران آماری  |  ساعت‌های مشاوره درخواست خدمات اصول اخلاقی خبرنامه  |   وبلاگ  | ارتباط با ما همکاری
                         
    اخبار آماران                
 
مشاوره آماری رایگان

مشاوران آماری آماران به منظور رفاه دانشجویان از روز شنبه 29 شهریور به مدت یک ماه در ساعات 16 الی 18 روزهای شنبه مشاوره آماری رایگان برگزار می‌کند. برای هماهنگی می‌توانید در ساعات اداری با ما تماس بگیرید.

تاریخ خبر: شهریور 1393

مشاوره آماری
مشاوران آماری آماران روز سه شنبه 24 اردیبهشت ساعت 12 الی 14 یک جلسه مشاوره آماری بصورت گروهی برای تعداد محدودی از دانشجویان دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی برگزار کرد.
تاریخ خبر: اردیبهشت 1392

تشکیل گروه معادلات ساختاری
گروه معادلات ساختاری در آماران شروع به كار كرده است. اين تيم با بهره‌گيري از اساتيد و كارشناسان ارشد رشته آمار و متخصص در معادلات ساختاری، توانايي ارائه مشاوره و تحليل معادلات ساختاری با استفاده از نرم‌افزارهای Amos و Lisrel را دارد.
تاریخ خبر: دی 1391

ارسال خبرنامه شماره 2
شماره دوم خبرنامه آماران برای مشترکین خبرنامه ارسال شد. برای عضویت و دریافت منظم خبرنامه به بخش مربوطه مراجعه کنید.
تاریخ خبر: دی 1391

تشکیل گروه طرح آزمایش‌ها

گروه تخصصی طرح آزمایش‌ها در آماران شروع به کار کرده است. این تیم توانایی ارائه مشاوره، طراحی و تحلیل انواع طرح‌ها مانند طرح‌های RSM، طرح‌های بلوکی، طرح‌های عاملی (فاکتوریل) و دیگر طرح‌ها را دارد.

تاریخ خبر: مهر 1391

ارسال خبرنامه شماره 1
شماره اول خبرنامه آماران برای مشترکین خبرنامه ارسال شد. برای عضویت و دریافت منظم خبرنامه به بخش مربوطه مراجعه کنید.
تاریخ خبر: مهر 1391


 
     
                         
تهران- ولنجک- دانشگاه شهید بهشتی- مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی              تلفن: 09381057023              request@amaran.ir